Iza Łęcka Iza Łęcka 29.06.2020 12:00
Marvel's Avengers Czarna Wdowa
416V

Marvel’s Avengers pozwoli na rozgrywkę z botami. Twórcy zapewnią rozmaite opcje dla trybu kooperacji

W Marvel’s Avengers nie będziemy zmuszeni do szukania znajomych, by rozegrać kooperacyjne misje. Crystal Dynamics nie zapomniało o możliwości dodania do rozgrywki partnerów sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Crystal Dynamics coraz śmielej udziela informacji na temat Marvel's Avengers. Deweloperzy w zeszłym tygodniu zaprezentowali nowe materiały z gry i mogliśmy poznać nieco więcej konkretów dotyczących swobody zwiedzania lokacji między poszczególnymi misjami.

Podczas sesji AMA Philippe Therien, reżyser trybu War Zone, odniósł się także do problemu rozgrywki w kooperacji. Gracze nie kryli swoich obaw odnośnie obowiązku przechodzenia misji z innymi użytkownikami, ale twórcy postanowili pozbyć się tych trudności, wykorzystując boty.

Therien podkreślił, że podczas kooperacyjnych zadań zaprosimy do rozgrywki partnerów SI, dzięki którym dowolnie będziemy konstruować drużynę – z opcji będzie można swobodnie korzystać, dobierając SI, gdy tylko będziemy brakowało nam znajomych. Boty wybierzemy zgodnie z naszymi preferencjami: przed rozpoczęciem zadania dobierzemy  superbohatera nie tylko dla siebie, ale i dla wspomagającego SI.

Przedstawiciele Crystal Dynamics zastosowali kolejne interesujące rozwiązanie – poziom trudności będzie zależny od bohatera, którego wybraliśmy do misji. Im mocniejszy superbohater, tym trudniej będzie nam pokonać przeciwników, którzy staną na naszej drodze.

Źródło: https://gamingbolt.com/marvels-avengers-dev-explains-ai-teammates-in-war-zone-missions

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix