Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.06.2020 17:24
Co w duszy gra listopad 2020
602V

Co w duszy gra. Nowy zwiastun prezentuje muzyczny aspekty filmu Pixara

Pixar od zawsze specjalizuje się w poruszających animacjach, z których coś dla siebie wyciągną zarówno dzieciaki jak i dorośli. Nie inaczej będzie w przypadku Co w duszy gra. 

Soul jest najnowszym z nadchodzących filmów animowanych Pixara, który w wyjątkowy sposób zamierza poruszyć temat oddania swojej prawdziwej pasji, związanych z tym społecznych konsekwencji, a także jak to wszystko wpływa na nas samych i na naszą... duszę.

Po dłuższej przerwie mamy kolejny zwiastun "Co w duszy gra", tym razem skupiającym się właśnie na muzycznym aspekcie dzieła - główny bohater opowiada nam jak ważne dla niego jest nauczanie muzyki, granie jej przed nawet skromną publicznością i jak dzięki tej muzyce może wyrazić prawdziwego siebie oraz jak czuje, że tworzy coś co naprawdę ma znaczenie.

Materiał jest niestety króciutki, bo trwa zaledwie minutę i nie ma go jeszcze w polskiej wersji językowej. Ale zdecydowanie warto go obejrzeć chociaż by po to, aby posłuchać tej przepięknej muzyki. Całość ma trafić do kin już 20 listopada.

Tagi: co w duszy gra kina Pixar Soul