Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.06.2020 12:20
ranking vod czerwiec
741V

Ranking najchętniej kupowanych filmów na VOD ostatniego tygodnia. Sonic the Hedgehog wreszcie zdetronizowany

Po wielu tygodniach dominacji na VOD najnowsza filmowa adaptacja przygód Niebieskiego Jeża wreszcie spadła z pierwszego miejsca. W minionym tygodniu fani bardziej upodobali sobie kino grozy. 

Kina na całym świecie powoli wracają do życia i podobnie jest w naszym kraju. Wciąż nie możemy jednak mówić o powrocie do sytuacji przed pandemią, gdzie każdego dnia przez kompleksy z dużymi ekranami przewijały się fale ludzi. Ci wciąż czują strach i wybierają opcje oglądania w swoich domach, gdzie jest bezpieczniej. 

Z tego względu dobrą alternatywą dla rankingów box office jest prezentowane co tydzień zestawienie najchętniej kupowanych filmów na VOD, które prowadzi grupa analityków z The Digital Entertainment. Co kilka dni prezentowane jest zestawienie produkcji cieszących się największą popularnością w minionym tygodniu. 

Dni pomiędzy 18, a 25 czerwca okazały się wyjątkowe. Wreszcie, po kilku tygodniach dominacji, film "Sonic the Hedgehog" spadł z pierwszego, zaszczytnego miejsca. Wciąż jednak utrzymał się na drugiej lokacie - przed "Jumanji: The Next Level" i zaraz za najpopularniejszym w minionych dniach "Niewidzianym Człowiekiem". W czwartym tygodniu czerwca najchętniej kupowano:

  1. The Invisible Man 
  2. Sonic the Hedgehog 
  3. Jumanji: The Next Level 
  4. Yellowstone (Sezon 1)
  5. Harley Quinn: Ptaki Nocy
  6. Polowanie
  7. Bad Boys for Life
  8. 1917 
  9. Bloodshot
  10. Yellowstone (Sezon 2)

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/fantasy/jumanji/the-invisible-man-is-the-new-1-on-degs-watched-at-home-top-20-jumanji-the-next-level-cracks-the-top-3-a176363#gs.8w6y3k

Tagi: Niewidzialny człowiek ranking sonic univeresal vod