Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.06.2020 17:59
Square Enix jeszcze tego lata zapowie kilka nowych gier
910V

Square Enix jeszcze tego lata zapowie kilka nowych gier

Square Enix oficjalnie zapowiedziało jeden większy tytuł przy okazji niedawnego pokazu PlayStation 5. Jednak niemal na pewno firma szykuje jeszcze więcej gier większego kalibru. O tym jakie to tytuły mamy przekonać się jeszcze tego lata.

Jeśli chodzi o Square Enix, podczas niedawnej prezentacji PlayStation 5, firma pochwaliła się całkowicie nowym projektem. Jego tytuł to Project Athia, o którym dotychczas nie słyszeliśmy. Na ten moment nie wiemy też o nim zbyt wiele.

Okazuje się, że Square Enix jeszcze tego lata zamierza zapowiedzieć kilka nowych tytułów. Już w przyszłym miesiącu mają pojawić się pierwsze zapowiedzi, a następne w sierpniu. Gdyby nie obecna sytuacja spowodowana pandemią, tytuły ujrzelibyśmy na tegorocznym E3 - wydarzenie zostało jednak odwołane. Każda z gier ma być prezentowana osobno, ale jeszcze nie wiadomo w jaki sposób.

Ostatni większy tytuł jaki wydała firma jest Final Fantasy VII Remake, które poradziło sobie bardzo dobrze, zważywszy na to jak kultową pozycją jest oryginał. Roger w swojej recenzji przyznał, że to bardzo udana produkcja, ale ma swoje braki. Przypominamy, że to pierwsza z kilku części odnowionej "siódemki" - kolejne nie zostały jeszcze w żaden sposób zaprezentowane.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/06/square-enix-to-announce-games-meant-for-e3-2020-around-july-to-august

Tagi: Square Enix