Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.06.2020 11:30
Tokyo Game Show 2020
449V

Tokyo Game Show 2020 jednak się odbędzie! Internetowa edycja wydarzenia będzie miała miejsce we wrześniu

Choć początkowo tegoroczne, tokijskie wydarzenie związane z branżą gier miało się nie odbyć, organizatorzy postanowili pójść w ślady wielu innych i zorganizować jego cyfrową edycję. 

Tokyo Game Show to rokrocznie odbywająca się impreza, na której wiele dużych studiów prezentuje swoje najnowsze produkcje. W Azji jest to jedno z większych wydarzeń związanych z branżą gier, więc informacja o jego odwołaniu spotkała się ze sporym niezadowoleniem

Jak się jednak okazuje, organizatorzy postanowili, że pójdą drogą wydeptaną przez wiele innych imprez i całość odbędzie się w formie internetowej transmisji! Na oficjalnej stronie wydarzenia możemy przeczytać, że całość będzie miała miejsce od 23 do 27 września. W tych dniach zaprezentowane zostaną nowości od blisko 200 firm, a przy tym odbędą się liczne spotkania online oraz kilka turniejów - także zdalnie. 

W ogłoszeniu wspomniano o tym, że branża gier w 2020 roku nawiedzona będzie przez wiele nowości, jak choćby konsole nowej generacji. Myślę, że słowa tego mogą świadczyć o fakcie, że dane nam będzie zobaczyć kilka ciekawych tytułów, które zadebiutują już na next-genach (zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że zapowiadano to jeszcze w lutym).

Źródło: https://mp1st.com/news/tokyo-game-show-2020-digital-event-set-for-september

Tagi: event gry Tokyo Game Show wydarzenie