Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2020 17:41
V Cyberpunk 2077
2237V

Cyberpunk 2077 Night City Wire zaprezentuje nową rozgrywkę z gry CD Projekt RED. Oglądajcie z nami pokaz

CD Projekt RED zaprasza wszystkich graczy na pierwszy odcinek Cyberpunk 2077 Night City Wire. Na wydarzeniu nie zabraknie świeżej rozgrywki z oczekiwanej produkcji, a tuż po zakończeniu pokazu, zapoznacie się z naszymi wrażeniami z gry.

Cyberpunk 2077 Night City Wire rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie trwać 25 minut. Tuż po zakończeniu wydarzenia, na portalu pojawią się świeże wrażenia z produkcji CD Projekt RED. Roger miał okazję pojawić się u deweloperów i przedstawi swoje pełne wrażenia z rozgrywki.

Już wczoraj CD Projekt RED zapowiedział wydarzenie i podkreślił: to będzie pierwszy odcinek. Gracze mogą liczyć na kolejne spotkania, ale już dzisiaj zobaczymy nowy fragment rozgrywki, świeży zwiastun oraz posłuchamy deweloperów, którzy będą odkrywać swój wielki tytuł.

Jeśli chcecie się dobrze przygotować na prezentację – pobierzcie 4GB cyfrowych gadżetów oferowanych przez CD Projekt RED. Polacy zaproponowali graczom szereg materiałów, które nawet możecie wykorzystać, by przygotować efektowne plakaty. Rodzime studio zaprasza także na promocję, dzięki której kupicie między innymi pakiet wszystkich gier stworzonych przez CDP RED.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077