Iza Łęcka Iza Łęcka 25.06.2020 13:18
Hitman 2
421V

Hitman 2 i Stardew Valley za darmo na weekend. Kolejna odsłona Xbox Free Play Days

Najnowsze Xbox Free Play Days oferuje tylko dwie gry, ale trzeba zaznaczyć, że obie produkcje charakteryzują się dużą grywalnością. Gracze na Xboksie One mogą za darmo sprawdzić Hitman 2 oraz Stardew Valley.

Microsoft wczoraj zapowiedział kolejne 34 gry zmierzające na Xboksa One w ramach [email protected] 2020 Summer Spotlight Series. Zanim wskazane tytuły trafią na konsolę Microsoftu, zbliżający się weekend możecie spędzić przy dwóch mocnych grach, oferowanych w ramach Xbox Free Play Days.

Xbox Free Play Days

  • Hitman 2
  • Stardew Valley

W najnowszym Xbox Free Play Days korporacja z Redmond proponuje dwie niezwykle interesujące pozycje. Hitman 2 pozwala ponownie wcielić się w niezawodnego, seryjnego zabójcę: ukończenie głównego wątku zaproponowanego przez IO Interactive zajmie graczom około 10 godzin. Dzięki dodatkowym trybom chętnie będziecie powracać do poszczególnych misji, co może wydłużyć sprawdzanie tytułu. Jeśli preferujecie mniej brutalne produkcje, Stardew Valley będzie idealnym pomysłem na weekend: w grze zajmiemy się odbudową i rozwojem niewielkiej farmy. Korzystając z rozwiązań znanych chociażby z serii Harvest Moon, będziemy zachęcani do wielogodzinnej zabawy i radzenia sobie z wymagającymi wyzwaniami wiejskiego życia.

Jeśli uważnie śledzicie temat konsol Microsoftu, zapoznajcie się z ostatnimi wypowiedziami Phila Spencera, który po prezentacji PS5 jest przekonany o przewadze Xboksa Series X.

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Tagi: xbox xbox free play days Xbox One za darmo