Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.06.2020 13:06
The Last of Us 2 wychwalane przez twórcę serialu Czarnobyl
1388V

The Last of Us 2 wychwalane przez twórcę serialu Czarnobyl

The Last of Us 2 to dotychczas najgłośniejsza premiera tego roku. Gra zbiera wiele pochwał, choć nie brakuje też negatywnych opinii - tutaj przeważają gracze. Craig Mazin, czyli twórca Czarnobyla od HBO stwierdził, że najnowsze dzieło Naughty Dog to jedno z największych osiągnięć narracyjnych.

Craig Mazin to człowiek odpowiedzialny za ceniony serial Czarnobyl, dostępny do obejrzenia na platformie HBO Go. Reżyser został przydzielony do serialowej adaptacji The Last of Us. Zainteresowany niejednokrotnie pokazał się jako pasjonat gier wideo, więc przypuszczalnie zna się na rzeczy i jest odpowiednią osobą do nakręcenia serialu.

Craig Mazin, na swoim oficjalnym twitterze podzielił się bardzo pozytywną opinią na temat The Last of Us Part II.

Już to mówiłem, ale powtórzę. To jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Przechodzę grę już drugi raz i tym razem jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

To znaczące osiągnięcie w kwestii narracji, kreacji postaci i tematyki.

Przy serialu The Last of Us pomogą również osoby odpowiedzialne za grę - będzie to choćby Neil Druckmann uznawany za głównego autora. Jeśli chodzi o muzykę, to tutaj pojawi się sam Gustavo Santaolalla, czyli autor kompozycji do obu części gry. Jeśli chodzi o światek filmowy, przy produkcji pomogą profesjonaliści, którzy pracowali przy takich produkcjach jak The Walking Dead, czy Breaking Bad.

Premiera Part 2 już za nami, ale o grze jeszcze niejednokrotnie na pewno usłyszymy. Jeśli już zaczęliście grać, to pomocnym może okazać się nasz poradnik, nad którym jeszcze pracujemy. W międzyczasie możecie zerknąć na porównanie prawdziwego Seattle z tym z gry, czy zapoznać się z opinią twórcy gry na temat plotek.

Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/the-last-of-us-2-wychwalane-przez-tworce-czarnobyla-od-hbo/z11e056

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II