Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.06.2020 11:10
Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) powróci w lipcu. Netflix prezentuje zwiastun 2. sezonu
331V

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) powróci w lipcu. Netflix prezentuje zwiastun 2. sezonu

Już w lipcu obejrzymy drugi sezon serialu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko). Netflix prezentuje zwiastun i ujawnia datę premiery.

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) to niemiecka produkcja, przygotowana na zlecenie Netflix. Serial zadebiutował w zeszłym roku na wyżej wspomnianej platformie i od tamtego czasu cieszy się całkiem niezłą popularnością.

Fabuła opowiada historię ciamajdowatego nastolatka, który zaczyna sprzedawać narkotyki, aby zaimponować byłej dziewczynie. Wkrótce staje się jednym z największych dilerów w Europie. Jak jednak pokazuje zwiastun drugiego sezonu, dobra passa wkrótce się skończy.

Sklep znowu otwarty! Moritz (Maximilian Mundt), Lenny (Danilo Kamperidis) i Dan (Damian Hardung) szybko stali się gwiazdami dzięki MyDrugs, czyli ich internetowemu sklepowi z narkotykami. Gdy zarobili milion euro, postanowili, że na tym koniec. Tak jakby. Decyzja o zwinięciu biznesu nie podoba się Moritzowi, którego ego nie pozwala mu na rozstanie się z lukratywnym przedsięwzięciem, a poza tym kończą mu się pomysły na okłamywanie Lisy (Lena Klenke). Lenny z kolei ciągle próbuje wkręcić do ich działalności swoją nową znajomą, hakerkę Kirę (Lena Urzendowsky). Na domiar złego na ogonie siedzi im nie tylko policja, lecz także dwóch ulicznych gangsterów.

Zwiastun z polskimi napisami znajdziecie poniżej. Oprócz fragmentów samego serialu, w zwiastunie mowa jest o premierze drugiego sezonu. Ta przypada na datę 21 lipca tego roku.

 

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCwAiG5lj7w24SbgPy6eiYvg

Tagi: how to sell drugs online (fast) jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) netflix