Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 20.06.2020 15:45
Metal Gear Solid. Psycho Mantis z oficjalną statuetką
1240V

Metal Gear Solid. Psycho Mantis z oficjalną statuetką

Metal Gear Solid to jedna z najlepszych gier wszech czasów, a Psycho Mantis to jeden z najciekawszych antagonistów nie tylko w serii, ale w grach ogólnie. First4Figures zaprezentowało oficjalną statuetkę, a Konami poinformowało, że to ostatnia szansa na zamówienie przed premierą.

Wielu z Was na pewno kojarzy tę kultową postać. First 4 Figures przygotowało oficjalną statuetkę, która - trzeba przyznać - prezentuje się imponująco. Dostępne są cztery warianty, z czego najdroższy to połączenie pozostałych trzech.

Załączone w newsie grafiki prezentują wszystkie wspomniane warianty - Psycho Mantis w masce i w zwykłym kamuflażu oraz w kamuflażu optycznym. To samo tyczy się Psycho Mantisa bez maski.

Podobnie jak jakość statuetki, wrażenie mogą robić też ceny. Wersję z antagonistą bez maski znajdziecie na grafice poniżej.

Możecie też sprawdzić unboxing, zaprezentowany na oficjalnym kanale First 4 Figures.

W ramach przypomnienia, jeśli chodzi o serię, niedawno pisaliśmy o tym, że Metal Gear Solid to szczytowe osiągnięcie pierwszego PlayStation - jednocześnie wspominając tę ponadczasową produkcję.

Źródło: https://www.facebook.com/mgs/posts/10157274921070986

Tagi: first4figures Konami metal gear solid psycho mantis statuetka