Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.06.2020 10:41
Port Royale 4 PS4
737V

Port Royale 4 wygląda świetnie. Twórcy potwierdzają konsolową datę premiery w nowym wideo

Fani gier strategicznych i ekonomicznych znów mogą zacierać ręce - w naszym kierunku napływa z dużą prędkością wspaniale się zapowiadające Port Royale 4.

Port Royale 4 zostanie wydane nie tylko na PC, ale również na konsolach. Gaming Minds Studuis przygotowuje swój tytuł również dla PS4, Nintendo Switch i Xbox One.

W najnowszym materiale wideo Daniel Dumon, dyrektor kreatywny Port Royale 4, prezentuje najważniejsze atrakcje z nadciągającej gry. W produkcji próbować będziemy stworzyć prężne imperium handlowe na Karaibach z XVI wieku. Oprócz budowy okrętów, planowania szlaków kupieckich czy rozbudowy miast, w grze nie zabraknie również morskich batalii.

Port Royale 4 wygląda bardzo dobrze, biorąc pod uwagę standardy wizualne obowiązujące w gatunku strategicznym. Wiedzieliśmy już wcześniej, że w tytuł zagramy na PC 25 września 2020 roku. W poniższym filmiku promocyjnym Kaypso Media potwierdziło, że w wersję konsolową zagramy w tym samym miesiącu - dokładnie 25 września tytuł doczeka się premiery na PS4 i XOne. Wydanie na Switch póki co opatrzone jest tylko informacją o terminie premiery w III kwartale 2020 roku. 

Źródło: YouTube

Tagi: Gaming Minds Studios Kalypso Media Port Royale 4