Iza Łęcka Iza Łęcka 18.06.2020 12:43
Don't Starve Together
843V

3 gry za darmo na weekend na Xboksa One. Microsoft zaprasza na Free Play Days

Microsoft udostępnił kolejne gry w ramach Free Play Days, tym razem oferując 3 zróżnicowane produkcje. W ciągu najbliższego weekendu będziecie mogli sprawdzić między innymi konsolowe wydanie Don't Starve Together. Szykuje się weekendowa walka o przetrwanie w nietypowym świecie.

Z samego rana przypominaliśmy o darmowych grach od Epic Games, nadal możemy pobierać jeden tytuł od GOG-a i odebrać bezpłatnego Wiedźmina 3: Dziki Gon. Sympatyków okazji Ubisoft zachęca również do pobiegania po Egipcie. To jednak nie koniec darmowego grania w trakcie nadchodzącego weekendu, ponieważ jak co czwartek Microsoft zapowiedział Free Play Days.

3 gry za darmo na weekend na Xboksa One

  • Don't Starve Together: Console Edition
  • MotoGP 20
  • eFootball PES 2020

W najnowszym Free Play Days znajdziecie między innymi konsolowe wydanie Don't Starve Together. Jest to dobra, kooperacyjna produkcja, która potrafi na długo przykuć do ekranu. Gracze wspólnie muszą poradzić sobie z niebezpieczeństwami, zbieraniem surowców i budowaniem bazy - a wszystko to, by przeżyć jak najdłużej, odkryć kilka tajemnic i uniknąć czyhającego zła.

Klienci Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate (bo oni mogą skorzystać z Free Play Days) mogą także sprawdzić piłkę nożną od Konami oraz wyścigi stworzone przez Milestone, które coraz mocniej stawiają na realizm prowadzenia motocykla. PES 2020 często pojawia się w podobnych promocjach, jednak wszyscy gracze, którzy jeszcze nie mieli okazji, mogą sprawdzić "na własnej skórze" szereg zmian wprowadzonych przez Konami.

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Tagi: darmowe granie free play days microsoft promocja xbox one