Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2020 16:24
Detroit Become Human Kara
1518V

Detroit: Become Human otrzyma Edycję Kolekcjonerską. Drogie i ładne wydanie

Detroit: Become Human trafił już na dwie platformy, ale nie oznacza to, że wydawca nie chce zapewnić graczom ciekawej Edycji Kolekcjonerskiej. Fani mogą sięgnąć po figurkę Kary, którą na pewno dobrze kojarzą fani produkcji.

Detroit: Become Human zadebiutował pierwotnie w 2018 roku na PlayStation 4, ale od tego czasu odbyła się już premiera na komputerach osobistych. 18 czerwca przygoda trafi na Steam i to właśnie z nią związana jest oferta na Edycję Kolekcjonerską.

Muve.pl wrzuciło do swojej oferty specjalne wydanie Detroit: Become Human, które trafi na rynek dopiero 30 października. Gracze mogą jednak sięgnąć po duże pudełko zawierające:

  • 27-centymetrowa figurka androida Kary z podświetlaną podstawką
  • Kolekcjonerskie, składane pudełko
  • Zestaw przypinek
  • Karta CyberLife Elijah'a Kamskiego z kodem do gry Detroit: Become Human na platformę STEAM*

Klienci nie tylko zgarną ciekawe wydanie, ale mogą również sięgnąć po figurkę, która wygląda naprawdę nieźle. Wizerunek Kary na pewno dobrze kojarzą fani pozycji i samego studia Quantic Dream – to właśnie ten android został zaprezentowany, gdy deweloperzy ujawnili swoje demo technologiczne. Z tego pomysłu narodziło się właśnie Detroit: Become Human.

Problemem dla kolekcjonerów może okazać się jedynie cena: Detroit Become Human Edycja Kolekcjonerska to przyjemność za 1499 zł.

Poniżej możecie sprawdzić pełen zestaw, a dodatkowo dorzucam wspomnianą pokazówkę. Kara była prezentowana pierwszy raz jeszcze za czasów PlayStation 3.

Detroit Become Human Kara Edycja Kolekcjonerska

Źródło: Muve.pl

Tagi: Detroit: Become Human quantic dream Sony Interactive Entertainment