Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.06.2020 11:44
Gestalt
576V

Gestalt: Steam & Cinder zapowiada się dobrze. Gra w stylu Castlevanii na zwiastunie i gameplayu

Fani Castlevanii znów mają czego wyczekiwać. Na rynku pojawi się niedługo bardzo obiecująca produkcja w takim stylu - chodzi o Gestalt: Steam & Cinder.

Gestalt: Steam & Cinder ma trafić do cyfrowej dystrybucji jeszcze w tym roku - w pierwszej kolejności na PC, a następnie na PS4, XOne i Switch.

Dziś mamy okazję przyjrzeć się sporemu wycinkowi gameplayu z Gestalt. W grze wcielamy się w kobietę, która przebija się przez zniszczone miasto, które stanowi ostatnie schronienie wyniszczonej ludzkości.

Deweloperzy Gestalt obiecują wyrafinowany system rozwoju bohaterki i wielu ciekawych umiejętności, dzięki którym wykorzystamy patenty typowe dla gatunku Metroidvanii (po zdobyciu nowych umiejętności i powrocie do poznanych wcześniej lokacji, dotrzemy do nowych przejść).

Wygląda to bardzo obiecujaco na poniższym gameplayu. Szczególnie w sekwencji starcia z bossem, zwanym Einherjarem, co możemy zobaczyć w 8 minucie nagrania. Teraz pozostaje czekać na ujawnienie dokładnego terminu premiery. Póki co autorzy zadeklarowali tylko, że skończą pracę w 2020 r.

Tagi: Gestalt: Steam Gestalt: Steam & Cinder Metamorphosis Games Sold Out