Iza Łęcka Iza Łęcka 16.06.2020 07:37
Jump Rope Challenge
814V

Jump Rope Challenge to nowa gra Nintendo. Aktualnie tytuł jest dostępny za darmo

Nintendo właśnie ogłosiło wydanie Jump Rope Challenge. Od teraz wszyscy posiadacze Nintendo Switchów będą mogli zapoznać się z tym prostym tytułem stworzonym przez Japończyków za darmo. Sprawdźcie szczegóły dotyczące gry.

Jump Rope Challenge to prosta produkcja stworzona w trakcie pandemii dzięki pomysłowości małej grupy deweloperów z Nintendo. Pozwalając sobie nieco odetchnąć od pracy przy komputerze, w czasie przymusowego pozostania w domu, stworzona została produkcja nakłaniająca do aktywności fizycznej.

Jak sama nazwa wskazuje, Jump Rope Challenge zachęca do skakania na skakance, a dzięki wykorzystaniu Joy-Conów na ekranie telewizora otrzymamy wszystkie informacje dotyczące ćwiczenia. Do zabawy mogą dołączyć znajomi, jednak Nintendo podkreśla, że odbiorcami produkcji nie mogą być wszyscy gracze.

Jeśli jesteście lub możecie być w ciąży, macie problemy z sercem, drogami oddechowymi, plecami, stawami, macie wysokie ciśnienie krwi, nie możecie swobodnie ćwiczyć, otrzymaliście zalecenia ograniczenia aktywności fizycznej – przed rozpoczęciem rozgrywki, należy skontaktować się z lekarzem. Doświadczanie chociażby takich objawów jak nadmierne zmęczenie czy duszności w trakcie ćwiczeń, powinno Was skłonić do przerwania rozgrywki i kontaktu z lekarzem.

Jump Rope Challenge jest dostępny za darmo do 30 września. Gra jest już dostępna na całym świecie.

Posiadacie konsolę Nintendo? Sprawdźcie także zwiastun Burnout Paradise Remastered i nowe informacje o Deadly Premonition 2.

Źródło: Twitter: NintendoAmerica

Tagi: Jump Rope Challenge Nintendo Nintendo Switch