Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.06.2020 20:36
The Lord of the Rings: Rise to War
2482V

The Lord of the Rings: Rise to War zapowiedziane. Gracze pytają: gdzie Batman i Harry Potter?

Warner Bros. zapowiedziało The Lord of the Rings: Rise to War. Produkcja zmierza wyłącznie na urządzenia mobilne i nie bez powodu gracze wypytują wydawcę o nowego Batmana i oczekiwaną od dawna przygodę w świecie J.K. Rowling.

Mogę śmiało założyć, że jakąkolwiek grę mobilną zapowie teraz Warner Bros., to wśród reakcji graczy będą przewijały się dwa pytania – gdzie jest Batman i Harry Potter? Nie jest to oczywiście przypadek, ponieważ od miesięcy wiemy o istnieniu nowych, wysokobudżetowych projektów rozszerzających te dwa IP, a zamiast tego... Otrzymaliśmy zapowiedź The Lord of the Rings: Rise to War.

Za nowy tytuł będzie odpowiadać NetEase, czyli chińskie studio opracowujące Diablo Immortal, które posiada spore doświadczenie w projektowaniu mobilnej rozgrywki. Deweloperzy zapewnią strategię, która będzie zawierać „kultowe postacie i lokalizacje” z oryginalnej trylogii, ale powiedzmy sobie szczerze: nie na to liczą gracze.

The Lord of the Rings: Rise to War na pewno byłoby przyjemnym dodatkiem, typową „zapchaj dziurą” na pokazie Warner Bros., który miał odbyć się podczas E3, ale jak wiadomo – wydawca musiał zmienić plany. Kiedy zobaczymy nowe produkcje firmy? Trudno powiedzieć, ale warto pamiętać, że WB chce podobno sprzedać swój dział gier.

Źródło: Twitter: wbgames

Tagi: The Lord of the Rings The Lord of the Rings: Rise to War Warner Bros. Warner Bros. Interactive