Iza Łęcka Iza Łęcka 15.06.2020 09:29
xbox series s
1431V

Xbox Series S coraz bliżej. Microsoft zarejestrował znak towarowy „Xbox Series”

Xbox Series X, Xbox Series S, a może nawet Xbox Series C? Microsoft zarejestrował znak towarowy, który pozwoli swobodnie rozwijać nową serię urządzeń. W nawiązaniu do sytuacji rodzą się spekulacje odnośnie przedstawienia nowych sprzętów: na dobry początek zostanie pokazany „S”.

Od miesięcy słyszymy nie tylko o Xboksie Series X, ale również Xboksie Lockhart, który ma być słabszą propozycją Microsoftu na nową generację. Urządzenie jest już testowane przez pracowników amerykańskiej korporacji, jednak wciąż nie mogliśmy liczyć na jego prezentację.

Po pokazie dwóch wersji PlayStation 5, wydaje się całkiem pewne, że Microsoft nie będzie miał oporów do pokazania drugiej wersji next-gena. Redakcja Generacionxbox dotarła do adnotacji o rejestracji nowego znaku towarowego „Xbox Series”, który pozwala sądzić, że w niedalekiej przyszłości usłyszymy o „Series S”. Może w późniejszym czasie zaprezentowane zostaną także o inne opcje „Series”?

Xbox Series X będzie najpotężniejszą konsolą nowej generacji, jednak Microsoft może udostępnić tańszą propozycję, która pomimo braku 12 teraflopów mocy obliczeniowej, otrzyma unikatowe funkcje dostępne wyłącznie na next-genach.

Nadal pozostaje nam oczekiwać na kolejny pokaz Microsoftu przygotowujący do premiery nowej generacji.

Xbox Series

Źródło: https://gamingbolt.com/microsoft-files-xbox-series-trademark

Tagi: Xbox xbox series xbox series s xbox series x