Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.06.2020 08:55
Metal: Hellsinger
1075V

Metal: Hellsinger. Strzelanina z metalową muzyką na gameplayu. Zobaczcie starcie z bossem

Dotychczas mogliśmy obejrzeć tylko krótki trailer strzelanki nazwanej Metal: Hellsinger, w której posłuchamy kawałków znanych metalowych twórców. Pora na większą dawkę gameplayu!

Pierwsza zajawka Metal: Hellsinger, opublikowana parę dni temu, była ciekawa, ale prawdziwie smakowity kąsek wpadł w nasze łapki dopiero teraz. Chodzi o kilka minut rozgrywki z nadciągającej strzelaniny, ewidentnie zainspirowanej Doom (2016), w którym też mogliśmy posłuchać cięższych brzmień.

Kluczowe w Metal: Hellsinger jest nie tylko dobre celowanie, ale i wyczucie rytmu przy oddawaniu ognia, które sprawia, że broń staje się skuteczniejsza, a utwory się rozbudowują. Utwory do gry przygotowały następujące sławy świata metalu:

  • Matt Heafy (Trivium)
  • Mikael Stanne (Dark Tranquillity)
  • Björn Strid (Soilwork)
  • Alissa White-Gluz (Arch Enemy)

Wiadomo już, że w kampanii singleplayer narratorem wydarzeń jest Troy Baker, jeden z bardziej znanych aktorów podkładających głos w branży gier.

Wygląda na to, że cały projekt jest w dobrych rękach - odpowiada za niego David Goldfarb, reżyser Payday 2 i główny designer Battlefield 3 i Battlefield: Bad Company 2. Premiera nastąpi dopiero w 2021 roku.

Oprócz standardowego gameplayu poniżej czeka nas was również starcie z bossem. Gra trafi na PS4, PS5, XOne, XSX i PC.

Źródło: Steam/YouTube

Tagi: metal metal: hellsinger muzyka