PS5 zaprezentowane. Sony zapowiedziało 2 wersje konsoli!

News
23710V
PS5 zaprezentowane. Sony zapowiedziało 2 wersje konsoli!
Wojciech Gruszczyk | 13.06.2020, 00:40

Sony właśnie zaprezentowało PS5. Gracze mogą w końcu spojrzeć na konsolę nowej generacji od japońskiej korporacji. Zobaczcie design PlayStation 5 i przygotujcie się na nadejście next-gena. Sony opublikowało zwiastun podkreślający atuty konsoli i kontrolera DualSense.

Od miesięcy czekaliśmy na ten dzień. Sony w końcu zaprezentowało wygląd PlayStation 5 i gracze mogą teraz wyczekiwać na wielką premierę. Urządzenie jest... Intrygujące. Sony postanowiło na futurystyczny design, którego mogliśmy się spodziewać widząc DualSense.

PS5 zaprezentowane. Sony zapowiedziało 2 wersje konsoli!

Niemałym zaskoczeniem jest jednak decyzja Sony o prezentacji dwóch wersji konsoli – wersja „Digital Edition” nie otrzyma napędu. Decyzja jest na pewno zaskakująca, ale już na aktualnej generacji widzieliśmy podobny ruch.

Urządzenie oferuje biało-czarną obudowę i niezwykle smukłą formę. Podobnie jak pad, konsola posiada niebieskie wykończenie, a warto zwrócić uwagę na dobrze zamaskowaną wentylację, która oddziela dwie części sprzętu.

Na pokazie zobaczyliśmy także kamerę, słuchawki oraz pilot, więc pewnie wszystkie akcesoria kupimy w dniu premiery urządzenia. Niestety, nie poznaliśmy jeszcze ostatecznej ceny, ale na takie atrakcje przyjdzie jeszcze czas.

PS5 wygląd konsola PlayStation 5 - 1

PS5 wygląd konsola PlayStation 5 - 2

PS5 wygląd konsola PlayStation 5 - 3

PS5 wygląd konsola PlayStation 5 - 4

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych