Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2020 16:28
The Last of Us Ellie i Joel
1234V

The Last of Us – jak wspominacie historię? PlayStation Polska przypomina opowieść Ellie i Joela

Jeszcze przed pierwszymi opiniami o The Last of Us 2, PlayStation Polska przypomina graczom historię z pierwszej przygody Ellie i Joela. To dobry moment, by zapytać – jak wspominacie grę Naughty Dog?

Sony ma przed sobą bardzo intensywne dni. Już dzisiaj zobaczymy gry zmierzające na PS5, jutro przeczytamy pierwsze opinie o The Last of Us 2, a za tydzień odbędzie się premiera jednej z najważniejszych produkcji tej generacji.

W tych okolicznościach PlayStation Polska postanowiło zapytać między innymi Annę Cieślak (aktorka wcielająca się w Ellie), Rogera, Butchera, CTSG oraz izaka – jak wspominają pierwszą przygodę Ellie i Joela. Gra w wersji na PlayStation 3 zadebiutowała 14 czerwca 2013 roku, więc pewnie większość z Was poznała już tę opowieść, ale na wszelki wypadek wspomnę (choć jest to też podkreślone w filmie): uważajcie na spoilery.

A jak Wy wspominacie The Last of Us? Gra Naughty Dog wpłynęła na wielu graczy, a dobrze przestawiona relacja bohaterów sprawiła, że chętnie już kilkukrotnie poznałem tę przygodę. Ostatnio przed samą rozgrywką w kontynuację i mogę powiedzieć jedno: ten tytuł ma wciąż dużą moc.

Źródło: Youtube.com

Tagi: Naughty Dog SCE the last of us