Iza Łęcka Iza Łęcka 10.06.2020 23:32
The Waylanders  bohaterowie
348V

The Waylanders na zwiastunie. Podróż w czasie nabiera zupełnie innego znaczenia

Sympatycy podróży w czasie czy serii Dragon Age mogą liczyć na niemałą gratkę w przyjemnej oprawie. Podczas pierwszego dnia IGN Summer of Gaming zaprezentowano interesujący trailer z elementami rozgrywki.

The Waylanders to produkcja inspirowana takimi grami RPG jak chociażby Dragon Age: Początek czy Baldur’s Gate. Główny bohater zostaje rzucony w sam wir nieprzewidywalnych wydarzeń, kiedy to w epoce celtyckiej Ziemia zostaje zaatakowana przez tajemnicze stwory. Świat wypełniony jest wieloma rasami, religiami i kulturami, których istnienie staje się zagrożone. To od podjętych decyzji i założonych sojuszy zależeć będą dalsze losy istot na świecie - ruszymy więc w podróż pomiędzy epokami, trafiając również do średniowiecznej Hiszpanii.

W The Waylanders gracze otrzymają możliwość podróży w czasie pomiędzy epokami. Epoka celtycka znacznie różnić się będzie od realiów średniowiecznych – choć podjęte w jednym okresie wybory mogą w zaskakujący sposób zaważyć na tragicznych wydarzeniach rozgrywających się w kolejnym. Twórcy z Gato Salvaje stawiają na rozbudowaną personalizację, dając dostęp do 6 podstawowych i 30 rozbudowanych klas postaci, gdzie towarzysze podróży spełniać będą istotną rolę w rozgrywce.

Produkcja będzie dostępna na Steam w Early Access od 16 lipca. Gracze otrzymają dostęp do 40 map, 8 unikalnych lokalizacji i około 10-12 godzin rozgrywki z przygody zaplanowanej na 40 godzin.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/06/the-waylanders-launches-via-steam-early-access-on-june-16

Tagi: IGN Summer of Gaming The Waylanders zwiastun