Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.06.2020 17:43
Greymoor PS4 nowe gry
1221V

Nowe gry z PS4 na zwiastunie. Greymoor, Project Warlock, Jump King i więcej

W przyszłym tygodniu na PS4 zadebiutuje jedna z najważniejszych gier tej generacji, ale nie oznacza to, że w najbliższych dniach na PlayStation Store nie zadebiutuje kilka ciekawych produkcji. Sprawdźcie zestawienie i przygotujcie się na nadciągające premiery.

Sony za sprawą redakcji PlayStation Access prezentuje najnowsze gry zmierzające w tym tygodniu na PlayStation 4. Japoński producent po połączeniu blogów (europejskiego z amerykańskim) nie publikuje już pełnych list premier, ale możemy wciąż spojrzeć na materiał wideo.

Zwiastun przygotowuje graczy na cztery premiery: The Elder Scrolls Online: Greymoor, Project Warlock, Jump King oraz 1971: Project Helios. Jest to zróżnicowane zestawienie, które powinno zainteresować wielu graczy. Klasyczny FPS, rozbudowa TESO, wymagający indyk oraz kolejna turówka – jak widać zestawienie jest interesujące.

Sony oczywiście przygotowuje graczy na zbliżającą się premierę The Last of Us 2. Hype train już wystartował, w piątek zapoznacie się z recenzjami, ale może znajdziecie czas i chęci na jeden z przedstawionych tytułów? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: YouTube.com

Tagi: nowe gry playstation access ps4 sony