Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.06.2020 17:45
Destiny 2 Bungie
550V

Destiny 2 szykuje graczy na kolejne podróże. Oglądajcie z nami live-stream Bungie

Bungie zaprosiło graczy na wielką prezentację Destiny 2, podczas której zobaczymy nową zawartość szykowaną na kolejne miesiące. Twórcy chcą rozwijać produkcję przez następne aktualizacje i już dzisiaj zobaczymy atrakcje szykowane przez deweloperów.

Bungie uwolniło się od Activision i deweloperzy mogą teraz w spokoju rozwijać Destiny 2. Studio w ostatnich miesiącach pokazało, że potrafi odpowiednio zająć się tym IP i deweloperzy mają kolejne plany na rozwój produkcji.

O godzinie 18:00 rozpocznie się wydarzenie, podczas którego Bungie opowie o nowościach opracowywane na kolejne miesiące. W Sieci nie brakuje różnorodnych plotek dotyczących rozwoju IP, ale trudno tak naprawdę powiedzieć, na co możemy liczyć. Twórcy dwukrotnie publikowali kolejne zajawki szykując fanów na atrakcje – trzeba przyznać, że studio potrafi zachęcać Strażników do nowych misji.

Zamierzacie oglądać prezentację? Zapraszamy do wspólnego komentowania wydarzenia. Po godzinie 19:00 znajdziecie na portalu podsumowanie nowości przygotowywanych przez twórców.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2