Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2020 22:30
PS5 Sony
12337V

PS5 The Future of Gaming w szczegółach. Sony zdradza ciekawe szczegóły prezentacji

Sony właśnie potwierdziło ostateczne szczegóły pokazu gier z PS5. Wydarzenie odbędzie się w tym tygodniu i gracze powinni oglądać prezentację w słuchawkach. Firma szykuje kilka ciekawych niespodzianek dla swojej publiki.

Sony potwierdziło przeciek i w najbliższy czwartek o godzinie 22:00 w końcu rozpocznie się faktyczna „Droga do PlayStation 5”. Sony w końcu zaprezentuje gry zmierzające na PlayStation 5 i na blogu korporacji pojawiło się kilka ciekawych informacji dotyczących wydarzenia.

Pokaz będzie nadawany w rozdzielczości 1080p przy 30 klatkach na sekundę – ułatwiło to proces produkcji materiału, który został wcześniej nagrany. Sony podkreśla: każda gra prezentowana w czwartek będzie wyglądać znacznie lepiej na naszych telewizorach 4K.

Prezentacja będzie trwać odrobinę ponad 60 minut i najlepiej oglądać cały pokaz w słuchawkach. Sony zapewniło „trochę fajnego audio”, które docenimy wyłącznie mając headset na głowie.

Na więcej szczegółów musimy zaczekać, ale już teraz możecie mieć pewność, że w najbliższy czwartek znajdziecie na PPE szczegóły wszystkich gier przygotowywanych dla PlayStation 5. Nasza redakcja zadba o szczegółową relację... A z samego rana przeczytacie u nas recenzję The Last of Us 2.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/06/08/updated-time-this-thursday-see-the-future-of-gaming-on-ps5/

Tagi: playstation 5 pokaz ps5 prezentacja ps5 ps5 Sony