Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2020 18:40
PowerA Minecraft
702V

PowerA nowym graczem na polskim rynku. Odpicowane kontrolery i akcesoria trafiają do sklepów

Od czasu do czasu wspominamy na portalu o ciekawych kontrolerach firmy PowerA. Producent dba o funkcje, ale przede wszystkim potrafi zainteresować graczy efektownym wyglądem urządzeń. Teraz sprzęt jest już dostępny w Polsce i wkrótce poznacie konkretne wrażenia o tej propozycji.

PowerA to nowy gracz na polskim rynku, którego dewizą jest „oferowanie innowacyjnych akcesoriów”. Firma współpracuje z między innymi Nintendo, Microsoftem, PlayStation, Apple, Activision, Disneyem, Ubisoftem, by zaproponować sprzęt, który nie tylko zaoferuje odpowiednie funkcje, ale przyciągnie wzrok ciekawym designem.

To właśnie PowerA zapewniło akcesoria (pad + etui) dla Wiedźmina 3: Dziki Gon, ale producent przygotował także między innymi ciekawy kontroler sygnowany grafiką z DOOM Eternal. Teraz mogę potwierdzić, że firma zamierza walczyć o uwagę graczy z naszego kraju, a na naszym portalu już wkrótce pojawi się seria recenzji, w których przekonamy się, czy PowerA proponuje coś więcej niż tylko ciekawy design.

PowerA w Polsce

To dopiero początek propozycji PowerA przygotowanej na rodzimy rynek. Już jutro na naszym portalu przeczytacie recenzję PowerA Fusion Pro, który może trafić w gust wielu graczy.

Tagi: powerA PowerA Polska