Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.06.2020 20:29
Spider-Man i Wolverine mogą zostać nowymi twarzami Marvel Cinematic Universe
4672V

Spider-Man i Wolverine mogą zostać nowymi twarzami Marvel Cinematic Universe

Według doniesień Spider-Man i Wolverine mają stać się nowymi twarzami Marvel Cinematic Universe. Wieścią podzielił się serwis informacyjny We Got This Covered.

W związku z faktem, że na ten moment Robert Downey Jr. i odgrywany przez niego Iron Man bierze wolne od kolejnych filmów, przedstawiciele Marvela zastanawiają się nad tym, który z bohaterów stanie się obecnie tym najważniejszym. Fani spekulowali, że będą to Spider-Man oraz Captain Marvel, tym bardziej, że ten pierwszy cieszył się od zawsze wysoką popularnością.

Z drugiej jednak strony, wielu fanów oczekuje, że nową przywódczynią Avengersów zostanie właśnie Captain Marvel. Okazuje się jednak, że może to być też Wolverine. Serwis We Got This Covered powołując się na swoje źródła (to samo, które poinformowało ich o tym, że powstanie nowa wersja Percy Jackson - co się potwierdziło) informuje, że to właśnie Wolverine ma być nową twarzą Marvel Cinematic Universe.

Poza tym już od jakiegoś czasu słyszy się o planach Marvela odnośnie tej postaci, tym bardziej, że jest jedną z popularniejszych postaci z uniwersum.

Z ostatnich wieści odnośnie Marvel Cinematic Universe pisaliśmy o tym, że Chris Evans nie powróci do roli Kapitana Ameryki, czy o wyczekiwanym filmie New Mutants, który miałby pojawić się jako trylogia. Dowiedzieliśmy się też, że wytwórnia nie ma w najbliższych planach filmu Deadpool 3. Informowaliśmy też, że Marvel’s Iron Man VR jest gotowa do premiery.

Źródło: https://wegotthiscovered.com/movies/spiderman-wolverine-reportedly-faces-mcu/

Tagi: Marvel Marvel Cinematic Universe MCU Spider-Man wolverine