Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2020 17:21
Cyberpunk 2077 Samurai
2858V

Cyberpunk 2077 rozbrzmiewa przez nowy utwór. Samurai prezentuje „The Ballad of Buck Ravers

Nie możemy liczyć na szybką prezentację Cyberpunka 2077, ale CD Projekt RED postanowił odsłonić kolejny utwór, który umili nam eksplorowanie Night City. Zespół Samurai prezentuje „The Ballad of Buck Ravers”.

Muzyka będzie istotnym elementem Cyberpunka 2077, ponieważ w Night City na każdym kroku możemy natrafić na mocne brzmienie, które ma zachęcać V do wykonywania misji. Nie będzie to oczywiście przypadek, ponieważ patronem głównego bohatera jest Johnny Silverhand, czyli jedna z najważniejszych postaci z całego uniwersum. Bohater odgrywany przez Keanu Reevesa był wokalistą i gitarzystą zespołu Samurai.

CD Projekt RED małymi krokami odsłania soundtrack przygotowany przez szwedzki zespół Refused, ale oczywiście w grze otrzymamy wiadomość, że kawałki zostały stworzone przez ekipę Silverhanda. Dzisiaj możemy przesłuchać „The Ballad of Buck Ravers”.

Jak widać Polacy podgrzewają atmosferę przed wielkim pokazem, który niestety odbędzie się dopiero pod koniec miesiąca. Twórcy jednak szykują duże show i gracze mogą mieć pewność, że zobaczą świeży gameplay z tej niezwykle wyczekiwanej produkcji.

I jak oceniacie propozycję CD Projektu RED? Sprawdźcie także ofertę na specjalne wydanie Xboksa One X w wersji Cyberpunka 2077.

Źródło: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/gx3c7o/cyberpunk_2077_the_ballad_of_buck_ravers_by/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077