Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.06.2020 03:02
PS5 Sony
16586V

PS5 będzie przypominać devkita? Gracze są przekonani, że natrafili na ostateczny wygląd PlayStation 5

Sony nadal nie zdecydowało się na zaprezentowanie obudowy PS5, ale jak wiadomo urządzenie już powstaje, więc firma musi uważać na najmniejsze przecieki. Gracze natrafili na ciekawy design, który podobno ma prezentować ostateczny wygląd PlayStation 5.

Sony dotychczas zaprezentowało graczom wyłącznie kontroler DualSense, ale wciąż czekamy na najważniejszy element układanki: wygląd PlayStation 5. Nie brakuje plotek, według których urządzenie miało zostać zaprezentowane razem z grami na PlayStation 5, ale trudno tak naprawdę powiedzieć, czy informatorzy tym razem mają rację.

W Sieci pojawiło się zdjęcie, na którym został podobno zaprezentowany ostateczny wygląd PS5. Urządzenie ma przypominać devkita (sprawdźcie szczegóły chłodzenia) i posiadać charakterystyczne „V” na obudowie, ale w przypadku wersji przeznaczonej dla graczy, nie zdecydowano się na większe wgłębienie.

Nie możemy mieć oczywiście pewności, że tak będzie wyglądać PlayStation 5, jednak od kilku godzin na Twitterze gracze przerzucają się poniższym zdjęciem twierdząc, że Sony nie dopilnowało designu i tak właśnie będzie prezentować się PS5.

Już wcześniej pojawiły się przecieki, według których Sony zdecydowało się na sprzęt przypominający „grubsze PS4 Pro”. Postawilibyście takie PS5 pod telewizorem?

Fani na podstawie ujawnionej grafiki przygotowują swoje wersje PS5:

Źródło: Twitter: LeakPs5

Tagi: playstation 5 ps5 Sony