redakcja PPE redakcja PPE 05.06.2020 14:42
PS Plus konkurs
4087V

Trwa Days of Play, a my rozdajemy kody na rocznego PS Plusa!

Drodzy Czytelnicy, przypominamy, że cały czas trwa akcja Days of Play, w ramach której PlayStation oferuje zniżki na wiele swoich produktów (m.in. zestawy PS VR i gry). My wspólnie z PlayStation Polska zapraszamy do zabawy, w której możecie zgarnąć roczną subskrypcję PS Plus!

Zasady zabawy są naprawdę proste, a dla Czytelników z dłuższym stażem może nawet znane z czasów, gdy organizowaliśmy Piątki z PS Vitą, w ramach których rozdawaliśmy kody na gry i dodatki. W każdym razie Wasze zadanie polega na... znalezieniu kodu - kto pierwszy, ten lepszy. 

Kolejno o godzinie 15.00, 16.00, 17.00, 18.00 i 19.00 w opublikowanych dzisiaj materiałach (newsy, teksty) dodawany będzie jeden kod na roczną subskrypcję PlayStation Plus (łącznie dzisiaj rozdamy 5 kodów). Wystarczy, że o wskazanej godzinie w jednym z dzisiejszych materiałów jako pierwsi znajdziecie kod i aktywujecie go w PS Store i... jest już Wasz. Przypominamy - kto pierwszy, ten lepszy, czyli kto pierwszy znajdziecie i aktywuje kod, ten może cieszyć się z nagrody. 

Życzymy czujności i szczęścia w łowach. Przypominamy - pierwsza szansa na zgarnięcie kodu już o 15.00 - wtedy w jednym z dzisiejszych materiałów pojawi się kod na roczną subskrypcję PlayStation Plus

Tagi: PS Plus