Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2020 13:43
Metro Exodus promocja
1934V

Gry na PS4, XOne i PC w promocji. Kilka tytułów w lepszych cenach

Najnowsza promocja na gry pozwala sięgnąć po między innymi Darksiders: Genesis i Metro Exodus. Na liście przecenionych tytułów znajdziecie kilka ciekawych gier na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Sprawdźcie całą listę.

Najnowsza propozycja Media Expert może zainteresować graczy, którzy przegapili konsolowe wydanie Darksiders: Genesis (sprawdźcie moje wrażenia) oraz w odpowiednim momencie nie sięgnęli po Metro Exodus w wersji na Xboksa One. Na liście przecenionych tytułów na pewno warto jeszcze wymienić Pillars of Eternity II: Deadfire – Edycja Ultimate, ponieważ gra oferuje wielką opowieść i świetny gameplay. Ukończenie głównego wątku zajmuje dobre 40 godzin.

Na zestawieniu znalazł się jeszcze Get Even, który choć kupicie w Media Markt, to szczerze mówiąc: warto (sprawdźcie moją recenzję!). The Farm 51 może i nie zapewniło najlepszego systemu strzelania, ale gra potrafi pozytywnie zaskoczyć pod względem historii. Zachęcić może także cena, ponieważ tytuł zgarniecie za mniej niż 30 zł.

Promocje na PlayStation 4:

Promocje na Xbox One:

Promocje na PC:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/wybrane-promocje-na-gry-na-playstation-4-xbox-one-i-pc-w-media-expert-04-06-remnant-from-the-ashes-darksiders-genesis-oraz-metro-exodus/

Tagi: gry w promocji pc promocja ps4 xbox one xone