Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2020 15:31
Wiedźmin 3 GOG
4346V

3 gry za darmo i Kolekcja: Uniwersum Wiedźmina z wielkim rabatem. GOG zaprasza na promocje

GOG zaprasza na dwie promocje. Gracze mogą pobrać trzy gry za darmo, a dodatkowo Kolekcja: Uniwersum Wiedźmina została znacząco przeceniona. Cały zestaw przygód stworzonych przez CD Projekt RED kupicie z rabatem sięgającym 74%.

GOG w ubiegłym tygodniu zaprosił graczy na Summer Sale, ale to nie koniec promocji przygotowanych przez rodzimy sklep. Klienci mogą teraz sięgnąć po Kolekcję: Uniwersum Wiedźmina: cały zestaw został wyceniony na 88,06 zł, więc gracze mogą zaoszczędzić 251,89 zł (z 339,95 zł, 74%).

Sklep proponuje także kolekcję darmowych gier. Na GOG-u dotychczas mogliśmy pobrać 24 produkcje, a teraz lista została rozbudowana o trzy kolejne tytuły:

  • War Wind
  • Ascendant
  • Delores: A Thimbleweed Park Mini-Adventure

GOG zaznacza, że oferta będzie dostępna przez cały czas. Z tego zestawienia na pewno warto sprawdzić Delores: A Thimbleweed Park Mini-Adventure – jest to samodzielny dodatek, który ma zachęcić graczy do głównej historii.

W temacie promocji warto na pewno sprawdzić także najnowszą ofertę PlayStation. Na PSN wystartowało PlayStation Days of Play, a dodatkowo w sklepie Sony znajdziecie promocję na PS Plus.

Źródło: Informacja prasowa: GOG

Tagi: gog Kolekcja: Uniwersum Wiedźmina promocja