Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2020 16:13
The Last of Us 2 dłuższa reklama Ellie
2208V

The Last of Us 2 na dłuższej reklamie. Ellie ucieka przed klikaczami

Sony właśnie opublikowało wydłużoną wersję reklamy telewizyjnej The Last of Us 2, która wygląda naprawdę świetnie. Deweloperzy pokazują główną bohaterkę, ale znaleźli także czas na ukazanie przeciwników czyhających w świecie Naughty Dog.

Już wczoraj informowaliśmy na portalu o krótkiej reklamie The Last of Us Part II, która została dostrzeżona przez gracza w telewizji. Teraz jednak Sony postanowiło opublikować dłuższą wersję materiału.

Spot skupia się na najlepszych atutach The Last of Us 2. Ellie ucieka przed przeciwnikami, słyszymy charakterystyczny odgłos zarażonych, a jednocześnie gdzieś tam w tle przewija się zniszczone Seattle. Trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę dobrze. Autorzy materiału potrafili wydobyć z IP najmocniejsze atuty i przedstawić je na reklamie.

Jak widać kampania marketingowa trwa w najlepsze, a jeszcze w tym tygodniu deweloperzy udostępnią ostatni dziennik, który skupi się na odsłonięciu kolejnego elementu pozycji.

Nie możecie się doczekać premiery The Last of Us 2? Sprawdźcie nasze wrażenia z gry i przeczytajcie informacje o nowych mechanikach. Już wkrótce na PPE pojawi się pełna recenzja gry Naughty Dog.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II