Iza Łęcka Iza Łęcka 02.06.2020 09:38
The Last of Us 2 Ellie reklama
3768V

The Last of Us 2 na emocjonującej reklamie. Sony przygotowuje na premierę

Gracze natrafili na nową reklamę The Last of Us 2. Prezentując kilka dynamicznych scen z nowej gry Naughty Dog, Sony coraz mocniej podkręca atmosferę wokół wielkiej premiery. W spocie nie brakuje akcji, ale i klimatycznych wstawek, kiedy to główna bohaterka gra na gitarze.

Sony przełożyło wczoraj pokaz gier z PS5, ale nie możemy zapomnieć o nadciągającej premierze The Last of Us 2. Już wczoraj mogliście zapoznać się z naszą pierwszą opinią na temat produkcji, a pełna recenzja zostanie opublikowana w przyszłym tygodniu.

Na ESPN oprócz reklamy PS5 The Future of Gaming został wyemitowany spot zachęcający do klimatycznej opowieści Naughty Dog. Korzystając z charakterystycznych scen przedstawiono esencję gry: na 30-sekundowym materiale nie brakuje klikaczy, ludzkich przeciwników, ale również pojawia Dina wraz z Ellie, która gra na gitarze. Motyw gry na gitarze pojawiał się już na jednym ze zwiastunów.

Kampanie marketingowa The Last of Us 2 nabrała tempa. W tym tygodniu zobaczymy ostatni dziennik deweloperów, który ma przygotować na wielki i wyczekiwany debiut. Premiera odbędzie się 19 czerwca 2020 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II