Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.06.2020 09:07
League of Legends Polska
552V

League of Legends - więcej niż gra. Zwiastun filmu o polskiej społeczności fanów

League of Legends to cały czas jedna z najpopularniejszych gier świata. Również w Polsce produkcja Riot Games cieszy się ogromną popularnością.

Ważne turnieje, silne zespoły esportowe i wreszcie ogromne sumy do zgarnięcia w rywalizacjach. Temat League of Legends zdecydowanie jest warty szerszego wyeksponowania, bo to cały czas motyw, który porusza miliony osób z całego świata.

Tym razem temat League of Legends został podjęty w wyjątkowo ciekawej perspektywie - Riot Games ufundowało stworzenie dokumentu o polskiej społeczności fanów League of Legends. W filmie przedstawione zostały najważniejsze postacie z rodzimej sceny League of Legends, najważniejsze wydarzenia i oczywiście dokonania Polaków. W tym miejscu trzeba wymienić oczywiście dokonania Marcina "Jankosa" Jankowskiego, który stał się jednym z najlepszych zawodników na świecie w esportowych zmaganiach w środowisku League of Legends.

Jankos już pojawił się w zajawce filmu "League of Legends - więcej niż gra", który zapowiada się doskonale. Produkcja zadebiutuje za darmo już o godzinie 18:00, 7 czerwca (niedziela). Materiał będzie można zobaczyć na kanale League of Legends - Polska, na YouTube.

Film o polskiej społeczności to wielkie święto dla wszystkich fanów gry i szansa na podsumowanie pierwszej dekady rozwoju League of Legends w Polsce. Bohaterowie materiału to znani streamerzy, prezenterzy i zawodowi gracze, którzy opowiadają historię League of Legends z unikalnej, polskiej perspektywy.

Przy okazji warto zainteresować się nową grą Riot Games, czyli Valorant.

Tagi: League of Legends Riot Games