Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.06.2020 18:13
Diablo 2
3420V

Diablo 2 z wyjątkowym rekordem świata. Polak ukończył grę w ekspresowym tempie

Diablo 2 wciąż posiada wielu fanów, którzy spędzają wolny czas na serwerach gry Blizzarda. Ślimo jest jednym z oddanych miłośników pozycji i to właśnie on został nowym rekordzistą świata. Polak ukończył produkcję w mniej niż godzinę.

Świat przygotowuje się na premierę nowych gier Blizzarda, ale nadal nie brakuje chętnych, którzy spędzają wolny czas na serwerach kultowego Diablo 2: Lord of Destruction. Jedną z takich osób jest Ślimo, który jest aktualnym rekordzistą świata w najszybszym ukończeniu produkcji Blizzarda wraz z dodatkiem. Polak dokonał tego wyczynu w zaledwie 59 minut i 29 sekund. Wcześniejszy rekord wynosił 1 godzinę i 40 sekund.

Zdaję sobie sprawę, że niektórzy nasi czytelnicy mogli zapoznać się z tą rozgrywką, jednak na naszej stronie nie wspominaliśmy o tym rekordzie, więc postanowiłem wrzucić materiał.

Ślimo wykorzystuje oczywiście czarodziejkę, doskonale wie, gdzie musi się udać, by jak najlepiej wykonać kolejne zadania i trzeba przyznać, że poznanie całego Diablo 2 z Panem Zniszczenia w mniej niż godzinę wygląda naprawdę okazale.

Warto dodać, że Blizzard niedawno odwołał BlizzCon, więc Diablo 4 na pewno nie zobaczymy na specjalnej imprezie korporacji. Nie brakuje jednak plotek, według których tytuły studia mają zostać zaprezentowane w ramach jednej z letnich imprez.

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo II: Pan Zniszczenia (Diablo II: Lord of Destruction)