Iza Łęcka Iza Łęcka 01.06.2020 11:20
Prey
526V

Prey VR odnalezione przez graczy. Bethesda może szykować się do zapowiedzi

Bethesda może ujawnić nową wersję Prey, która pozwoli graczom na zanurzenie się w rozgrywce VR. Tytuł został dostrzeżony w jednym z brytyjskich sklepów. ShopTo mógł zdradzić jeden z projektów Arkane Studios.

Arkane Studios w ubiegłym tygodniu rozpoczęło świętowanie 20. rocznicy powstania. Jedną z niespodzianek, nad którą pracuje zespół może okazać się Prey VR. Gra o takim tytule trafiła do katalogu sklepu ShopTo.

Na niespodziankę natrafił jeden z graczy na witrynie brytyjskiego sklepu. Twórcy nowego, zaskakującego spojrzenia na markę Prey mogli przygotować specjalne wydanie, dzięki któremu poznamy znaną historię w wirtualnej rzeczywistości. Jednocześnie część fanów IP snuje domniemania odnośnie zestawu składającego się z podstawki oraz DLC TranStar VR, który był włączony w aktualizację Typhon Hunter. Wspomniany scenariusz wydaje się jednak mało możliwy, gdyż owe rozszerzenie już wcześniej było darmowe.

Według oficjalnych informacji, Arkane Studios od czasu wydania Prey oraz Dishonored: Death of the Outsider pomagało innym zespołom Bethesdy przy Fallout 76, Wolfenstein: Youngblood i Wolfenstein: Cyberpilot. Twórcy rozwijają wciąż tajemniczy Deathloop i na tym kończy się oficjalna lista projektów zespołu. Debiut bestsellerowej strzelaniny FPS w wersji VR byłby bardzo dobrą wiadomością dla wielu graczy.

Trzeba jednak przyznać, że koncepcja ukończenia Prey w VR brzmi intrygująco. Motyw przybliżania igły do oka głównego bohatera mogłoby być unikatowym, zaskakującym doświadczeniem.

Prey VR

Źródło: https://www.resetera.com/threads/prey-vr-spotted-for-psvr-on-shopto.217068/

Tagi: arkane studios Bethesda Prey (2017) Prey VR wirtualna rzeczywistość