Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 30.05.2020 15:10
Twórcy Life is Strange pracują nad nowym projektem i otwierają kolejne studio
901V

Twórcy Life is Strange pracują nad nowym projektem i otwierają kolejne studio

Dontnod Entertainment, czyli twórcy cenionego Life is Strange lub Vampyr otwierają nowe studio. Francuzi ogłosili nabór do prac nad nowym projektem.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze czym będzie nowy projekt. Twórcy ogłosili, że otworzyli nowe studio, które mieści się w Montrealu, Kanadzie. Tym samym ogłosili nabór do prac nad swoją nową grą. Poniżej znajduje się oświadczenie od dyrektora firmy, Oskara Guilberta.

Z ogromną radością informujemy o rozbudowie naszej firmy poprzez otwarcie nowego oddziału w Montrealu. Naszym celem jest tworzenie gier, które w jak największym stopniu będą spełniać oczekiwania naszych fanów. Dzięki nowemu zespołowi będziemy w stanie kreować jeszcze lepsze wizje i pisać wspaniałe opowieści dla naszych graczy.

Projekt, o którym na ten moment jeszcze nic nie wiemy to kolejna gra obok powstającego już Twin Mirror czy Tell Me Why. Obie gry serwowane będą w odcinkach, ale według zapewnień twórców, na nowe epizody nie będziemy musieli czekać tyle co w przypadku Life is Strange 2.

Oprócz gier odcinkowych twórcy dostarczyli nam też udane Remember Me i opartą na wyborach grę o wampirach jaką jest Vampyr. Pod tym adresem znajdziecie więcej informacji na temat zbliżającego się Tell Me Why.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/05/dontnod-entertainment-opens-montreal-studio

Tagi: Dontnod Entertainment Life is strange Remember Me Twin Mirror Vampyr