Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2020 18:46
The Last of Us 2 Ellie
1916V

The Last of Us 2 zadziała na PS5 „bez problemów”. Gra pomimo przecieków cieszy się dużym zainteresowaniem

Najnowszą grę Naughty Dog ukończycie pierwszy raz w czerwcu na PlayStation 4, a pod koniec roku włączycie na nowej generacji. Jim Ryan potwierdził możliwość zapoznania się z tytułem na dwóch generacjach.

Nie możemy dzisiaj narzekać na brak ciekawych informacji o PS5. Sony zaprosiło nas na prezentację, Jim Ryan udzielił interesującego wywiadu, a nawet poznaliśmy dźwięk startowy PlayStation 5.

Teraz możemy potwierdzić kolejną pozytywną wiadomość. The Last of Us 2 możecie poznać w czerwcu na PlayStation 4, by pod koniec roku przekonać się, jak PS5 poprawił jakość Waszego doświadczenia . Prezes i dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment postanowił uspokoić graczy i zapowiedział bezproblemową rozgrywkę na dwóch generacjach.

The Last of Us Part II „będzie działać bez problemu na PS5” i Sony ma nadzieję, że jest to „gra definiująca generację”. Słowa Jima Ryana mogą potwierdzić doniesienia Eurogamera, według którego wszystkie pozycje first-party Sony mają śmigać na PS5.

Szef Sony Interactive Entertainment potwierdził również ważną wiadomość: The Last of Us 2 pomimo przecieków sprzedaje się w Europie lepiej od Spider-Mana w tym samym czasie od premiery. Jeśli gra Naughty Dog nie zwolni, to będziemy mogli mówić o rekordowym zainteresowaniu.

Źródło: https://www.gamesradar.com/last-of-us-2-will-run-on-ps5-without-issue-says-playstation-ceo/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II