Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.05.2020 10:01
Power Rangers
523V

Power Rangers: Battle For The Grid pierwszą bijatyką z crossplayem na 5 platformach

Power Rangers: Battle For The Grid z pewnością nie jest najbardziej udaną bijatyką tej generacji. Tytuł oferuje jednak coś, czego dotychczas nie zapewniała konkurencja.

Twórcy Power Rangers: Battle For The Grid pochwalili się, że od 1 czerwca zaoferują pierwszą bijatykę w historii, która dostępna będzie z pełną funkcjonalnością crossplayową na aż 5 platformach.

Wszytko dzięki temu, że Power Rangers: Battle For The Grid wskakuje od 1 czerwca do oferty Google Stadia. Osoby posiadające konto Stadia Pro zagrają w rzeczony tytuł bez dodatkowych opłat.

Od początku czerwca w Power Rangers: Battle For The Grid będziemy mogli rywalizować z posiadaczami PS4, XOne, Switch, PC (Steam) i urządzeń połączonych z serwerami Google Stadia. Trudno spodziewać się, że taka crossplayowa atrakcja przyciągnie do rzeczonej produkcji wielu nowych graczy. Fakt warto jednak odnotować. Fajnie byłoby, gdyby również inne bijatyki oferowały tak wspaniałe opcje crossplayowe.

Przy okazji warto powiedzieć, że Power Rangers: Battle For The Grid doczeka się niedługo 3 sezonu atrakcji. Więcej szczegółów w poniższym zwiastunie.

Przy okazji sprawdźcie naszą recenzję ostatniego filmu Power Rangers.

Tagi: