Iza Łęcka Iza Łęcka 29.05.2020 07:00
Far Cry 6
1293V

Amazon szykuje graczy na duże zapowiedzi od Bethesdy, Square Enix, Take-Two, Ubisoftu i kolejnych wydawców

Amazon odświeżył swój katalog nowych produktów: na liście znalazły się tajne gry od największych producentów i wydawców. Część produkcji może zostać ujawniona już w przyszłym miesiącu podczas jednej z nadciągających imprez.

W czerwcu nie będzie brakować okazji do prezentacji nowych tytułów. Przez cały miesiąc będziemy uczestniczyć w kolejnych live-streamach, podczas których planowane jest przedstawienie nowych produkcji. Amazon mógł zdradzić część planów, gdyż do katalogu sklepu dodane zostały niepotwierdzone gry od największych wydawców i producentów. Na liście produktów brakuje szczegółów, choć znamy platformy, na których tytuły mają zostać wydane:

  • Bethesda szykuje 3 gry (Switch, PS4/Switch, PS4/XOne/Switch)
  • Square Enix opracowuje 2 gry (Switch, Switch)
  • Warner Bros. ma ogłosić 2 gry (Switch, Multiplatforma)
  • Ubisoft ma 2 gry (Multiplatforma, Multiplatforma)
  • Take-Two posiada 1 grę (Multiplatforma)
  • Capcom ma ogłosić 1 grę (Switch)

Część tytułów trafi wyłącznie na Nintendo Switcha, niektóre mają być dostępne na różnych platformach, więc pozostaje nam czekać na ostateczne szczegóły i prezentacje. Analizując ostatnie pojawiające się domniemania, możemy przypuszczać, że Warner Bros. pokaże w końcu Batmana, a Ubisoft ujawni Far Cry 6.

Niektóre produkcje mogą zostać ujawnione na pokazie Sony - gdy tylko japońska korporacja potwierdzi wydarzenie, zapraszając na prezentację graczy z całego świata.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/several-unknown-3rd-party-listings-appeared-on-amazon-from-square-warner-bethesda-capcom-take-2-ubisoft-potentially-4-nintendo-games.214446/

Tagi: amazon Bethesda Capcom Square Enix Take-Two Ubisoft