Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2020 16:22
The Last of Us 2 Ellie Joel
1646V

The Last of Us 2 jest przeładowane szczegółami. Twórcy opowiadają o żyjącym świecie

Naughty Dog zaprosiło wczoraj graczy na wielką prezentację The Last of Us 2, ale to nie koniec promocji jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tej generacji. Twórcy w najnowszym dzienniku opowiadają o detalach, którymi przeładowana jest przygoda Ellie.

Na State of Play zobaczyliśmy długi materiał z The Last of Us 2, a następnie poznaliśmy nawet rozmiar produkcji. Twórcy chcą mieć pewność, że będziemy gotowi na nową przygodę Ellie, więc właśnie opublikowali trzeci dziennik, na którym tym razem skupiają się na szczegółach.

W The Last of Us 2 na każdym kroku mamy być zaskakiwani detalami, których nie zobaczyliśmy w innych tytułach. Deweloperzy chcieli mieć pewność, że gracze dosłownie poczują złość postaci – podczas przygody mamy spotkać niezwykle dopracowanych przeciwników. Naughty Dog skupiło się na detalach, by gracze poczuli „najbardziej ludzkich wrogów, jak to tylko możliwe”.

Materiał nie pokazuje wielu nowych scen, więc nie musicie obawiać się jakichkolwiek spoilerów. Studio w zasadzie korzysta z wcześniej opublikowanych materiałów, by opowiedzieć o nowym świecie.

W przyszłym tygodniu zostanie przedstawiony czwarty dziennik i pewnie będzie to ostatnia szansa na poznanie nowych informacji o grze przed publikacją recenzji.

Źródło: YouTube

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II