Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2020 18:30
Kingdom Come: Deliverance rycerze
1810V

Kingdom Come: Deliverance z fotorealistyczną grafiką? Gra jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze

Warhorse Studios już w dniu premiery potrafiło zachwycić grafiką, ale niektórzy chcą wycisnąć z Kingdom Come: Deliverance dodatkowe soki instalując kolejne modyfikacje. Najnowsza ma przybliżyć grę do fotorealizmu, jednak czy to się udało? Przekonajcie się oglądając materiał wideo.

Kingdom Come: Deliverance wskoczyło na rynek z wieloma błędami, ale twórcy miesiącami pracowali nad kolejnymi aktualizacjami, by dopracować produkcję. Gra od tego czasu wygląda znacznie lepiej, a teraz jeszcze została upiększona o kolejną ciekawą modyfikację.

Zadaniem twórców jest zapewnienie „fotorealistycznej grafiki w Kingdom Come: Deliverance”. Czy to się udało? Trzeba przyznać, że w niektórych miejscach szczególnie roślinność wygląda naprawdę dobrze, ale trudno tutaj jeszcze mówić o tym oczekiwanym efekcie. Co ciekawe, zdaniem Epic Games to właśnie Unreal Engine 5 ma nas zbliżyć do fotorealizmu.

Trzeba pamiętać, że deweloperzy z Warhorse Studios w ubiegłym roku zapewnili graczom oficjalne narzędzia do tworzenia modyfikacji, więc w kolejnych miesiącach może pojawić się jeszcze wiele ciekawych projektów, które zapewnią Kingdom Come: Deliverance drugie życie. Szkoda jedynie, że takie przyjemności są dostępne wyłącznie na PC.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance Warhorse Studios