Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2020 15:33
MK11 wojownicy
1027V

Mortal Kombat 11 Aftermath z niezłym motywem dynamicznym na PS4. Johnny Cage przypomina historię

Mortal Kombat 11 Aftermath trafia już do pierwszych graczy, więc możemy spojrzeć na niezły dynamiczny motyw przygotowany dla posiadaczy PS4. Jednocześnie Johnny Cage przypomina graczom wydarzenia z podstawki.

Mortal Kombat 11 Aftermath to najświeższa propozycja NetherRealm Studios, ale możecie mieć pewność, że twórcy już szykują dla nas kolejną bijatykę. Zanim jednak otrzymamy szansę zagrania w next-genową produkcję, warto zapoznać się z najnowszymi materiałami z Mortala.

Twórcy zaprezentowali podsumowanie informacji z pierwszego Mortal Kombat 11. Jak wiadomo fabularny tryb z MK11 był niezły i choć ukończenie fabuły zajmowało kilka godzin, to jednak autorzy zadbali ciekawe wątki. Teraz Johnny Cage przypomina wydarzenia i przygotowuje graczy na kolejne atrakcje.

Jeśli zamówiliście Mortal Kombat 11 Aftermath na PlayStation 4, to otrzymacie przyjemny motyw, który na pewno chętnie włączą fani uniwersum. Trzeba przyznać, że nieźle wygląda ten dynamiczny efekt prezentujący moce bohaterów.

Sprawdźcie także premierowy zwiastun Mortal Kombat 11 Aftermath, który w zgrabny sposób pokazuje całą stworzoną zawartość.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.