Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2020 16:07
Wiedźmin 3: Dziki Gon
2085V

Wiedźmin 3 HD Reworked Project znacząco upiększa grę. Twórca wziął na warsztat bohaterów niezależnych

Wiedźmin 3: Dziki Gon ostatnio świętował pięć lat od premiery, ale produkcja CD Projekt RED wciąż znajduje się wśród tytułów chętnie ulepszanych przez twórców modyfikacji. Nadal trwają prace nad HD Reworked Project i w najnowszej wersji możemy liczyć na znaczące upiększenie bohaterów niezależnych.

Wiedźmin 3: Dziki Gon wciąż cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Produkcja CD Projekt RED notuje dobre miesiące, a twórcy mogli w ostatnich dniach świętować pięć lat od premiery tytułu. Trzecia przygoda Geralta to wciąż jedna z najbardziej nagradzanych gier tej generacji i pozycja nadal znajduje się wśród gier, które otrzymują coraz ciekawsze mody.

Halk Hogan już niejednokrotnie zagościł na łamy naszego portalu, ale nie jest to przypadek. Twórca wciąż pracuje nad HD Reworked Project i w najnowszej wersji (12.0 Ultimate) zapewni między innymi dopracowanie bohaterów niezależnych. Autor zadbał o pancerze czy też bronie NPC-ów, którzy dzięki jego pracy wyglądają znacznie lepiej.

Twórca zaznacza, że podczas prezentacji widzimy tylko „małą część” tego, co przyniesie HD Reworked Project 12.0. Możemy więc liczyć, że także i tym razem modyfikacja ponownie podbije jakość oprawy w grze CD Projekt RED.

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon