Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.05.2020 10:20
Adams Venture Switch
782V

Adam's Venture: Origins gotowe do premiery na Switch. Twórcy prezentują gameplay

Holenderskie studio Vertigo Game kończy pracę nad switchową konwersją Adam's Venture: Origins. Tytuł, który niedługo trafi na konsolę Nintendo doczekał się nowego materiału wideo.

Adam's Venture: Origins już w 2016 roku uderzyło na PS4, Xbox One i PC. Teraz produkcja wskoczy również na Nintendo Switch. Pytanie tylko czy jest się z czego radować? W końcu Adam's Venture zebrało w 2016 roku noty na poziomie 5/10. Przygoda tytułowego bohatera była krytykowana za zbyt krótki czas zabawy, kiepską grafikę i oklepane łamigłówki.

To właśnie na temacie logicznych zagwozdek skupia się narracja w Adam's Venture. W produkcji pojawiają się pewne elementy akcji (np. motywy skradankowe), ale w rozgrywce dominuje przede wszystkim eksploracja i łamigłówki. Właśnie na tych wątkach skupiają się deweloperzy, którzy przygotowali konwersję na Switch. Nowy materiał wideo znajdziecie poniżej. Warto też spojrzeć na poprzednie filmiki promocyjne.

Adam’s Venture: Origins trafi na rynek w wersji na Switch 29 maja 2020 r. Premiera odbędzie się najpierw w cyfrowej dystrybucji, w eShopie. Trochę później gra dostępna będzie w wydaniu pudełkowym. 

Tagi: Adam's Venture: Początki adams venture soedesco Switch Vertigo Gaming