Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.05.2020 15:30
Ranking filmów VOD
583V

Ranking najchętniej kupowanych filmów na VOD ostatniego tygodnia. Harley Quinn: Ptaki Nocy przoduje

The Digital Entertainment Group opublikowało wczoraj listę filmów, które w ubiegłym tygodniu najchętniej oglądaliśmy w naszych czterech ścianach. 

Kina są wciąż zamknięte, a my, fani popkultury, musimy radzić sobie w inny sposób. Choć niektóre produkcje trafiają systematycznie do internetowej dystrybucji, to niestety nie możemy liczyć na zalew nowych premier, który charakteryzował choćby ostatnie lata. 

Nie oznacza to jednak rozbratu z filmami. Wciąż możemy nabywać je cyfrowo i oglądać w naszych domowych zaciszach- w dzisiejszych czasach wiele osób ma już swoje "małe kina" w domach, więc komfort wcale znacząco nie odstaje. Masa ludzi wybiera takie rozwiązanie, a analitycy z The Digital Entertainment Group postanowili przyjrzeć się temu, co oglądamy najczęściej. 

W ubiegłym tygodniu, od 14 do 21 maja, najchętniej oglądaliśmy najnowszą ekranizację komiksów DC, "Harley Quinn: Ptaki Nocy" (warto rzucić okiem na naszą recenzję), a także, również w podobnych tonach, "Bloodshot" z Vinem Dieselem w głównej roli. Podium domknął jeden z głośniejszych filmów tego roku, "Bad Boys for Life", który od tygodni stoi wysoko:

 1. Harley Quinn: Ptaki Nocy
 2. Bloodshot 
 3. Bad Boys for Life
 4. The Call of the Wild 
 5. Sonic the Hedgehog 
 6. Fantasy Island 
 7. I Still Believe 
 8. Jumanji: The Next Level 
 9. The Gentlemen
 10. 1917 
 11. Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie
 12. Dolittle 
 13. Little Women 
 14. The Invisible Man
 15. Knives Out 

Tagi: filmy Harley Quinn ranking vod