Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2020 16:17
The Old Guard Netflix
908V

The Old Guard od Netflix na zwiastunie. Charlize Theron jako dowódca grupy najemników

Netflix opublikował pierwszy zwiastun „The Old Guard”, w którym główna rola przypadła Charlize Theron. Ceniona aktorka tym razem będzie dowódcą grupy nieśmiertelnych najemników walczących o bezpieczeństwo świata.

„The Old Guard” to propozycja platformy Netflix na lipiec. Film w reżyserii Giny Prince-Bythewood („Miłość i koszykówka”, „W cieniu jupiterów ”) został przygotowany na podstawie scenariusza napisanego przez Grega Rucka, który jest jednocześnie autorem komiksu o tym samym tytule.

Film jest prezentowany przez Netflix jako „mocna, pełna autentyzmu i naszpikowana akcją opowieść”, która ma pokazać, że życie wieczne nie należy do najłatwiejszych. W główną bohaterkę wcieli się Charlize Theron – aktorka zebrała Oscara za „Monster” (2004), ale też wystąpiła w między innymi „Adwokacie diabła”, „Prometeuszu”, „Mad Max: Na drodze gniewu” czy też w „Gorącym temacie”.

W „The Old Guard” poznamy grupę najemników, która walczy o bezpieczeństwo świata:

"Pod dowództwem wojowniczki imieniem Andy (Charlize Theron), sekretna grupa najemników, których nic nie jest w stanie zabić, od stuleci walczyła o bezpieczeństwo śmiertelnego świata. Ale kiedy cały zespół zostaje zwerbowany do podjęcia nagłej misji, niesamowite zdolności jego członków zostają odkryte przez wroga. Andy i Nil, która właśnie dołączyła do szeregów grupy, muszą pomóc wyeliminować zagrożenie i stawić czoła tym, którzy za wszelką cenę chcą zawładnąć ich mocą i zbić na tym fortunę."

Zainteresowanych dobrym kinem zapraszam do ostatniego tekstu Rogera, w którym nasz naczelny przedstawił nową platformę VOD od Canal+. Sprawdźcie także tekst Dawida o „najgorszym reżyserze świata”.

Źródło: Informacja prasowa: Netflix

Tagi: netflix The Old Guard trailer zwiastun