Iza Łęcka Iza Łęcka 21.05.2020 12:28
GTA 6 Toronto
1908V

GTA 6 w Toronto? David Hayter zabawił się z fanami [Aktualizacja]

Aktor podkładający głos pod Snake'a z serii Metal Gear Solid rozbudził właśnie fanów Grand Theft Auto. W najnowszej wiadomości Davida Haytera padły słowa, które mogą zwiastować umiejscowienie GTA 6.

Take-Two opublikowało w nocy raport finansowy potwierdzający niezwykle dobre wyniki i przedstawiło plany na najbliższe pięć lat. Korporacja zamierza wydać aż 93 produkcje, wśród których prawdopodobnie nie zabraknie GTA 6. Rockstar nieustannie w temacie milczy, tymczasem gracze docierają do kolejnych intrygujących wiadomości – tym razem do tematu nawiązał David Hayter.

GTA 6 w Toronto? David Hayter chce coś przekazać

David Hayter jest znany z głosu Solid Snake'a z serii Metal Gear Solid. Aktor nie jest już związany z marką Konami, ale może właśnie on podłoży głos pod głównego bohatera GTA 6? Aktor opublikował tajemniczą zajawkę:

David Hayter dotychczas nie był związany z marką Rockstar, jednak zatrudnienie go przez twórców uniwersum GTA mogłoby zostać ciepło przyjęte – aktor ma charakterystyczny głos, zaistniał już w niezwykle popularnym i kultowym IP, i jest rozpoznawalny.

Choć brakuje nam jeszcze jakichkolwiek konkretów, bowiem wskazana wiadomość ma charakter zajawki, nie można zapomnieć, że Rockstar od dawna pracuje nad GTA 6, które zgodnie z niektórymi informacjami, znajduje się we wczesnej fazie prac.

[Aktualizacja #1]

Po trzech godzinach od publikacji intrygującego wpisu, kiedy to coraz więcej sympatyków aktora prosiło o komentarz, Hayter zamieścił kolejną wiadomość:

Źródło: Twitter: DavidBHayter

Tagi: David Hayter grand theft auto Grand Theft Auto VI gta 6