Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2020 21:20
COD Warzone Call of Duty: Black Ops Cold War
1066V

Call of Duty: Black Ops Cold War zostanie ujawniony wkrótce? Gracze otrzymali tajemniczą wiadomość

Treyarch może przygotowywać się do wielkiego pokazu Call of Duty: Black Ops Cold War. Gracze Call of Duty Warzone otrzymali tajemniczą wiadomość, która wygląda jak typowa zajawka związana z nową odsłoną serii Call of Duty. Już wcześniej potwierdzono, że deweloperzy wykorzystają grę Battle Royale do zapowiedzi kolejnego COD-a.

W aplikacji Call of Duty pojawiła się tajemnicza wiadomość, którą możecie zobaczyć poniżej. Coś wydarzy się na serwerach Call of Duty: Warzone i choć nie otrzymaliśmy szczegółów, to możecie mieć pewność, że konkrety zostaną opublikowane w przeciągu najbliższych 24 godzin.

Tutaj na pewno warto wyjaśnić, że już wczoraj pojawił się przeciek nazwy Call of Duty 2020 i następnie Eurogamer potwierdził, że w 2020 roku zagramy w Call of Duty: Black Ops Cold War. Według brytyjskich dziennikarzy, możliwość wejścia do bunkrów w Call of Duty: Warzone nie jest przypadkowa. To właśnie w tych miejscach gracze mają natrafić na kolejne zajawki przygotowujące ich na wielki pokaz nowego COD-a.

W Sieci nie brakuje głosów, według których jutro rozpocznie się czasowe wydarzenie związane właśnie z Zimną Wojną, a po jego zakończeniu otrzymamy pełną zapowiedź Call of Duty: Black Ops Cold War.

Jak wiadomo Activision już wcześniej wykorzystywało Call of Duty do zapowiedzi nowych części.

Call of Duty Aplikacja Wiadomość

Źródło: https://charlieintel.com/call-of-duty-app-sends-notification-teasing-upcoming-warzone-event/60684/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward