Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2020 22:30
Cyberpunk RED
4048V

Cyberpunk RED ma problemy. Gra nie zadebiutuje w terminie

Twórcy Cyberpunk RED potwierdzili problemy spowodowane pandemią. Autorzy nie zapewnią produkcji w terminie, więc nie możemy liczyć na premierę w okolicy tytułu CD Projekt RED. Twórcy nawet nie potwierdzili nowej daty premiery.

O pierwszej dacie premiery Cyberpunka RED informowałem naszą społeczność w maju ubiegłego roku, ale od tego czasu sporo się wydarzyło. Twórcy następnie potwierdzili pierwsze niedogodności związane z produkcją i teraz ponownie przełożyli premierę.

R. Talsorian Games potwierdziło, że cała branża fabularnych RPG-ów przeżywa ogromne problemy spowodowane pandemią i deweloperzy chcąc zapewnić najwyższą jakość, nie mogą zaproponować gry na czas. Cyberpunk RED nie ma nawet daty premiery – autorzy mają nadzieję, że uda im się zapewnić rozgrywkę na końcówkę lata, ale aktualnie nie zamierzają przedstawiać konkretów.

Cyberpunk RED będzie mocno powiązany z Cyberpunkiem 2077, ponieważ R. Talsorian Games współpracowało z CD Projekt RED podczas powstawania tytułu. Aktualnie gracze mogą zapoznać się z edycją startową, ale jest to oczywiście dopiero przedsmak głównej zawartości.

Cyberpunk 2077 został umiejscowiony po wydarzeniach z Cyberpunka RED, więc fabularny tytuł mógłby być ciekawym wstępem do pozycji zaproponowanej przez CD Projekt RED, ale aktualnie nie wiemy, czy autorom uda się zapewnić grę w odpowiednim terminie.

Źródło: https://www.ign.com/articles/cyberpunk-red-delayed-trpg?sf122683836=1

Tagi: CD Projekt RED cyberpunk Cyberpunk RED r. talsorian games